Me aitame ettevõtetel liikuda lõpmatuse suunas ja kaugemale, pakkudes teile

Kõige tõhusamad veebipoed, veebisaidid ja turunduslahendused.

Ettevõtte identiteet

Kvaliteetne, isikupärane ja eristuv ettevõtte identiteet annab ettevõttele näo. Hea ettevõtte identiteet peegeldab ettevõtte strateegiat visuaalses vormis - see näitab, millesse ettevõte usub, mida ta teeb ja millised on ettevõtte väärtused. Hea ettevõtte identiteet on äratuntav, emotsionaalne, meeldejääv ja eristub konkurentidest.

Kas teil on turul parim toode või teenus? Laske seda näidata!

WordPressi veebisaidid

WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem. Selle osakaal kõigist veebisaitidest maailmas on 64,2%. WordPress on ideaalne platvorm, kui rakendamine järgib selle jaoks seatud mängusätteid. Digital Priority rakendab WordPressi veebisaite vastavalt valdkonna parimatele standarditele.

Kui soovite oma ettevõtte jaoks lehekülgi, mis sobivad teie ettevõtte kaubamärgiga ja peegeldavad selle väärtusi, mis teenindavad teie kliente kõikidel kellaaegadel, siis on Digital Priority just õige valik teie jaoks.

WooCommerce veebipoed

WooCommerce on maailma kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm. Seda kasutab üle 28% maailma veebipoodidest. Digital Priority WooCommerce on e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab lihtsat rakendusmeetodit, et alustada oma veebipoega.

Meie hästi rakendatud, modulaarne platvorm võimaldab veebipoe edasist arendamist vastavalt ettevõtte vajadustele ja kasvule nii praegu kui ka tulevikus.

Kõikehõlmav turundus

Me rakendame mitmekanalilisi turundusmeetmeid aastakümnete pikkuse oskusteabega. Me teame, kuidas kombineerida andmeid ja loovust, digitaalset ja printimist, ning seetõttu teame ka, et digitaalse turunduse üksi ei piisa, kui eesmärk on saavutada parim võimalik konversioon.

Kas teadsite, et üle 30% kasutab ostuotsuste tegemisel ja ostude sooritamisel vähemalt kolme erinevat kanalit? Saatke meile sõnum ja ilmuge sinna, kus teie kliendid on.

wordpress woocommerce yllapito ajatushattara

Online teenuse hooldus ja hosting

Optimeeritud WP/WooCommerce'i hostinguga saate oma veebisaidi või poe välkkiirelt käima panna. Vahemälu serveri tasandil ja spetsiaalselt WordPressi jaoks optimeeritud server eristavad paketti teistest sarnastest teenustest. Kui vajadused kasvavad, saab paketti hõlpsasti uuendada suuremaks.

Pakume kiirust, kasutusmugavust ja kvaliteetset klienditeenindust konkurentsivõimelise hinnaga.

Räägime

Teha teie äri meie esimeseks prioriteediks

Rakendame veebipoode ja veebilehti, kus kõrgetasemeline tehniline oskusteave, töötlemata andmed ja kvaliteetne loominguline disain moodustavad õmblusteta liidu. Meie bürool on üle 100 aasta kogemusi reklaami, turunduse ja digiteenuste valdkonnas.

Me hoolime teie ettevõttest, mida peaksite ka teie tegema. Seadke prioriteediks oma mina.