Kas teil on turul parim toode või teenus?

Kuidas on ettevõtte visuaalne väljanägemine või logo?

Kas see sobib teie toote, ettevõtte või teenusega?

Kvaliteetne, isikupärane ja eristuv ettevõtte välimus annab ettevõttele näo

Ettevõtte identiteedi kujundamine

Oleme suure eduga kujundanud mitmeid pilkupüüdvaid, auhinnatud visuaalseid identiteete. Disaini lähtekohaks on luua strateegiliselt läbimõeldud ja sihtrühmale meelepärane ettevõtte välimus, mis annab ettevõttele nii väliselt kui ka sisemiselt eristusvõime, kindluse ja usaldusväärsuse.

Ettevõtte või organisatsiooni maine uuendamine

Ettevõtte välimus on sageli oma aja toode, isegi hästi teeninud logo vajab mõnikord ajakohastamist tänapäevani. Väljanägemise uuendamine võib toimuda kas täiesti uue perspektiiviga millegi täiesti uue loomisega või välimuse lihvimise ja kirgastamisega, austades samal ajal vana. Meie disaineritel on sadade aastate pikkune kogemus brändi loomisel ning ekspressiivsete ja kvaliteetsete väljendite loomisel.

Meie poolt kohandatud WordPressi kui projekti hind jääb vahemikku 2000-20 000 €, sõltuvalt soovitud funktsioonidest ja selle rakendamiseks vajaliku kohandamise mahust.

Visuaalse identiteedi kujundamise protsess

Ettevõtte kuvandi kujundamine algab avalikul kohtumisel, kus me vaatame läbi projekti tausta, kliendi soovid ja eesmärgid. Hea ettevõtte kuvand peegeldab ettevõtte strateegiat visuaalses vormis – see näitab, millesse ettevõte usub, mida ta teeb ja millised on ettevõtte väärtused. Hea ettevõtte kuvand on äratuntav, emotsionaalne, meeldejääv ja eristub konkurentidest. Kas teil on turul parim toode või teenus? Las ta näitab*

*On, kui see nii tundub.

Brändiraamat aitab teil edastada oma publikule ühtset sõnumit

Ettevõtte värvid, tüpograafia ning piltide, ikoonide ja brändi kasutamine on määratletud brändiraamatus. On ka näiteid vaatamisrakenduste kohta. Suuniste abil särab ettevõtte visuaalne väljanägemine järjepidevalt kõigis kanalites. Me teeme ettevõtetele selgeid graafilisi juhendeid / brändiraamatuid, millel on aastatepikkune kogemus.

Kas olete huvitatud?

Hea! nii ka meie.

Meilt ei saa te lihtsalt põhikomplekti või stockpiltidest ehitatud parve.
Iga logo, kaubamärk ja ettevõtte kuvand kujundatakse käsitsi. See on ainulaadne kunstiteos, strateegiliselt läbimõeldud üksus, mis kõnetab sihtrühma ja annab ettevõttele nii väliselt kui ka sisemiselt eristatavuse, kindluse ja usaldusväärsuse.

Verkkokaupat ja verkkosivut​