Skaleeritav vastavalt ettevõttele

WordPress WooCommerce veebipood

WooCommerce on maailma kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm. Seda kasutab üle 28% maailma veebipoodidest. Me ehitame aastatepikkuse kogemusega ettevõtetele ja kogukondadele kohandatud WooCommerce veebipoode.

WordPress Woocommerce eksperdid teie teenistuses

WooCommerce veebipoe loomine on täiesti tasuta, hind koosneb kasutatud, ostetud, kohandatud ja soovitud funktsioonidest veebipoes.

Miks siis osta teenust väljastpoolt, kui sul on võimalus ise WooCommerce veebipoodi ehitada? Veebipoodide esmane eesmärk on müüa! Selle eesmärk on olla teie parim müüja. Veebipoes on ka makseviisid ning teie klientide raha ja isikuandmeid töödeldakse seal, seega ei ole tegelikult oluline, kes poe ehitab ja kes neid andmeid töötleb.

Meil on aastakümnete pikkune kogemus maailma juhtivate ettevõtete makselahenduste alal! Oleme aastakümneid rakendanud veebipoode, nii et me teame, mida me teeme. Olenemata sellest, kas tegemist on WooCommerce’i veebipoe või mõne muu veebipoe platvormiga, on ettevõtte väljendusrikas välimus ja kasutajaliidese kujundus oluline osa veebipoe eelarvestamisest. See on koht, kus WooCommerce veebipood ületab selgelt oma konkurente! Meie auhinnatud meeskond hoolitseb teie veebipoe kasutatavuse ja väljanägemise eest, nii et kasutatavus ja väljanägemine käivad käsikäes.

Olete oma valdkonna tippspetsialist, miks peaksite siis leppima vähemaga?

"WooCommerce üks suurimaid eeliseid on funktsionaalsuse skaleeritavus, integreeritavus ja veebipoe välimuse kohandamise võimalused"

Teie ettevõttele kohandatud WooCommerce

Rakendame vastavalt kliendi ärivajadustele kohandatud veebipoed ühele tootele või tuhandetele toodetele. Digital Priority veebipoes saab müüa nii tooteid kui ka teenuseid, seega ei pea teil olema müügiks kindlaid tooteid, vaid te võite müüa näiteks veebikursusi, õppevideosid või teenuseid.

WooCommerce veebipood devoloped by Digital Priority võimaldab lihtsat rakendusmeetodit, et alustada oma veebipoega. Meie paindlik, modulaarne platvorm võimaldab veebikaubanduse edasist arendamist vastavalt ettevõtte vajadustele ja kasvule nii praegu kui ka tulevikus.

WooCommerce veebipoe kui meie poolt teostatud projekti hind jääb vahemikku 5000 kuni 50 000 eurot, sõltuvalt poe soovitud funktsioonidest ja selle rakendamiseks vajaliku kohandamise mahust.

Veebipoe omadused ja funktsioonid

 • B2B, tarbijakaubandus või mõlemad
 • Veebipoe tarneviisid
 • Online-ostude makseviisid
 • Arenevad funktsioonid
 • Kohandatav
 • Mitmekülgne sisuhaldus
 • Skaleeritav / modulaarne
 • Reageeriv rakendamine
 • Mitmekülgsed tootevariatsioonid ja -variandid
 • Soodushinnad, allahindluskoodid ja kampaaniad
 • Toote ülevaated
 • Põhjalik müügiaruandlus

Digital Priority API

Veebipoe integratsioonid välissüsteemidele

Meil on aastakümnete pikkune kogemus nõudlike integratsioonide alal. Olenemata sellest, kas tegemist on hulgimüüjate laosaldode kuvamisega, lao- või kassatarkvara ühendamisega e-poega või makse- ja tarneviiside lisamisega, me saame selle kindlasti teoks teha. Enne projekti alustamist koostame alati täpse tehnilise spetsifikatsiooni, et integratsiooni rakendamine oleks võimalikult kuluefektiivne.