Kas teil on vaja veebisaiti, mis sobiks brändiga ja peegeldaks ettevõtte väärtusi? Vaadake meie

WordPressi veebisaidid

Kui soovite oma ettevõttele veebilehte, mis teenindab teie kliente kõikidel kellaaegadel,
Digital Priority on teie jaoks õige valik.

Miks WordPress?

WordPress on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem. Selle osakaal kõigist veebisaitidest maailmas on 64,2%. WordPress on ideaalne platvorm, kui rakendamine järgib selle jaoks seatud mängusätteid. Digital Priority rakendab väikeseid ja suuri WordPressi veebilehti kuluefektiivselt, vastavalt tööstusharu parimatele standarditele.

Meil on aastakümnete pikkune kogemus veebisaitide ehitamisel. Meie arendajad on üks Skandinaavia kõige kogenumatest, kui tegemist on WordPressi rakendamisega. Me oleme teinud veebilehti ühe inimese ettevõttele kuni rahvusvaheliste börsil noteeritud korporatsioonideni välja. Me tunneme, et oleme kõige tugevamad keskmise suurusega objektidel, kuid me ei karda ei väikeseid ega suuri väljakutseid. Võta meiega julgelt ühendust ja koos vaatame, millised WordPressi veebilehed sobivad sinu vajadustele.

Meie poolt kohandatud WordPressi kui projekti hind jääb vahemikku 2000-20 000 €, sõltuvalt soovitud funktsioonidest ja selle rakendamiseks vajaliku kohandamistöö mahust.

Maailm on täis WordPressi arendajaid, nii et miks valida Digital Priority oma WordPressi rakendajaks?

Siin on paar põhjust…

wordpress developer digitoimisto marketing 1

Online service from people to people

Iga projekt on omaette teekond, mõnikord lühike, mõnikord pikk. Läheneme igale rakendusele vaguralt, kõige lähtepunktiks on kasutatavus! Teenus on kavandatud tervikuna, kus iga osa on hoolikalt läbi mõeldud.

design

Parajase täpsusega

Kui plaan on valmis, riietame teenuse toetavasse välimusse ilma aega ja vaeva säästmata. Me ei kasuta valmis teemasid, vaid me valmistame iga veebilehe ja hoolitseme selle eest, et iga veebiteenus oleks ainulaadne toode, mis täidab kliendi vajadusi.

wordpress raatalointi custom wordpress

Efektiivsus

Meie jaoks tähendab tõhusus seda, et võrguteenust rakendatakse parimal võimalikul viisil, leheküljed laadivad kiiresti ja tööd tehakse tõhusalt, siis labidale toetuvad inimesed ei tüdine kaua. Meie loodud leheküljed saavad kodu optimeeritud serverites ja andmeturve on tipptasemel.

transparency

Läbipaistvus

Me teeme seda, mis on kokku lepitud, osutame teenuse kokkulepitud ajal ja esitame arve kokkulepitud summa eest. Me ei loe iga minutit stopperiga, vaid keskendume sellele, et klient oleks rahul ja mõlemad pooled saaksid öösel rahulikult magada.

Kas olete huvitatud?

Küsige tasuta kohtumist või pakkumist

Rakendame veebipoode ja veebilehti, kus kõrgetasemeline tehniline oskusteave, töötlemata andmed ja kvaliteetne loominguline disain moodustavad õmblusteta liidu. Meie bürool on üle 100 aasta kogemusi reklaami, turunduse ja digiteenuste valdkonnas.

Me hoolime teie ettevõttest, mida peaksite ka teie tegema. Prioritize your self Tehke oma mina prioriteediks

Aurora Collection Resort Saariselka